звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Фото в склі — як замовити?

Фото подарунки прийшли на заміну знайомим всім фоторамкам. Сьогодні фотографії відтворюють в склі або штучному кришталі за допомогою методу лазерного гравіювання. Вони стають оригінальним подарунком і стильним прикрасою інтер’єру.

Замовити фото в склі просто — для цього потрібно зв’язатися з менеджерами компанії Crystallica будь-яким зручним вам способом. Вам потрібно буде вибрати форму кристала. Вона може бути як лаконічною (прямокутник), так і складною (асиметрія, у вигляді яких-небудь предметів). Наші менеджери підкажуть, в кристалі якої форми ваша фотографія буде виглядати найбільш вигідно.

Наступний крок — надішліть нам обраний вами знімок. Це може бути портрет одного, двох і більше осіб. Завдяки надточних обладнанню в кристалі будуть відтворені навіть найменші деталі фотографії. Кристали із гравіюванням — відмінні фото подарунки на 8 березня, Новий рік і особисті свята.

Фото сувеніри можуть бути навіть невеликих розмірів — брелоки або невеликі кристали (до 10 см). Від розміру виробу залежить і його ціна. Тому ми допоможемо вам підібрати фото подарунок під будь-який бюджет!

Замовляйте фото в склі в Києві у перевіреного виробника — Crystallica. Ми створюємо тільки унікальні кристали, які стануть неповторним подарунком для ваших близьких людей, партнерів або колег. З усіх питань телефонуйте за номером (044) 466-00-55 або пишіть на info@crystallica.com.ua. Ми відповімо на будь-які питання і допоможемо замовити ексклюзивні подарунки і сувеніри!

Оплата любым удобным способом