звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Ексклюзивні брелоки для машини

Ексклюзивні брелоки — аксесуар для власника солідного авто, водія, який піклується про свій стиль та імідж. Ви можете замовити унікальні брелоки від Crystallica для себе або на подарунок другу, колезі, братові, батькові.

Сьогодні брелоки в машину створюють з безлічі матеріалів — від пластика до кришталю. Ексклюзивні аксесуари завжди виділяються тим, що на них нанесені номери машини, ім’я власника або марка автомобіля. Нанесення здійснюють за допомогою фарбування або гравіювання. Варіантів безліч. Чому ж тоді кришталеві брелоки для машин з гравіюванням воліють найсучасніші й стильні водії?

Основна перевага брелків з кришталю полягає в тому, що вони виглядають солідно і естетично. Для виробництва використовується матеріал високої якості — штучний кришталь, який зовні не поступається натуральному. Варто відзначити, що брелки на замовлення з кришталю не б’ються, не дряпаються, їх дуже важко зламати. Тому вони стануть найкращим аксесуаром для ключів на довгі роки.

Також одна з переваг брелків з гравіюванням полягає в їх унікальності. Компанія Crystallica реалізує як готові варіанти брелків для машини, так і брелоки на замовлення. Замовляючи у нас будь-який виріб з кришталю, ви самі вирішуєте, як воно буде виглядати. У галереї ви можете вибрати форму кристала, уточнити його розмір. Також при оформленні замовлення вкажіть, що повинно бути вигравірувано в брелоку з кришталю.

Брелок на замовлення — найкращий спосіб зробити корисний і красивий подарунок або ж придбати для себе стильний аксесуар. Якщо у вас залишилися питання, задайте їх по телефону 044 466 00 55 або написавши на info@crystallica.com.ua. Найкращі брелоки — тільки від Crystallica!

Оплата любым удобным способом