звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Ексклюзивні брелки

Вибір ексклюзивних брелків для ключів від авто або квартири свідчить про гарний смак і почуття стилю. Все більшої популярності набувають брелоки з кришталю. Виготовлення брелків на замовлення — послуга для тих, хто хоче придбати подарунок близькій людині, другу або обирає аксесуар для себе.

Витончений зовнішній вигляд кришталевих 3d брелків з гравіюванням наводить на питання: як створюються ці аксесуари? Насамперед відзначимо, що всі брелоки робляться з високоякісного штучного кришталю. Цей матеріал стійкий до зовнішніх впливів. Тому створені з нього предмети будуть служити вам довгі роки, не втративши свого ідеального зовнішнього вигляду.

Креативна сувенірна продукція з кришталю дуже міцна, тому її можна без побоювань транспортувати (наприклад, пересилати подарунок в інше місто). Для створення зображення усередині кристала не використовуються фарбувальні речовини. Всі картинки і написи наносяться за допомогою високоточної лазерного гравіювання.

Лазерне гравіювання — технологія, при якій сам матеріал не руйнується. Створюються грані в найдрібніших частинках, що відбивають певним чином сонячні промені. Ці відбиття і дозволяють побачити картинку, фото або напис усередині кристала.

Виготовлення брелоків з кришталю неможливо в домашніх умовах. Для цього потрібно мати сучасне обладнання і володіти дизайнерськими та інженерними навичками. Фахівці компанії Crystallica займаються виготовленням брелків багато років. Вони мають спеціальну освіту і навички, що дозволяють перетворювати кожну роботу в шедевр.

Один з напрямів діяльності Crystallica — виготовлення брелків (Київ). Ми не виробляємо шаблонну продукцію. При замовленні ексклюзивних брелків з кришталю ви самі обираєте, якої форми вони будуть, і яке зображення буде всередині.

Докладніше про технологію, оплату і доставку ви можете дізнатися у наших менеджерів за номером 044 466 00 55 або 044 466 11 55. Ми чекаємо вашого дзвінка!

Оплата любым удобным способом