звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Дорогі подарунки дівчині

Будь-які презенти, якщо вони вручені від чистого серця, приносять радість. Але не секрет, що жінки і дівчата віддають перевагу солідним, дорогим подарункам. Тому рекомендуємо чоловікам задуматися над тим, як ощасливити даму свого серця і зміцнити відносини.

Якісні ювелірні вироби сьогодні є досить популярним подарунком. Їх вартість досить висока: наприклад, золоте кільце обійдеться вам від 600 грн, ланцюжок — від 1100 грн. Звичайно ж, такі дорогі подарунки жінці не підносять на першому побаченні. Одна з причин — одержувачка відчуватиме себе зобов’язаною, і зустріч буде зіпсована.

Втім, з ювелірними виробами ви ризикуєте пригадати. Адже складно підібрати розмір кільця, вгадати улюблений камінь вашої дами серця… Та й прикраси є досить інтимним подарунком, який може припасти не до смаку. Компанія Crystallica пропонує дорогі подарунки для жінок, від яких гарантовано прийде в захват будь одержувачка — вироби з кришталю з гравіюванням.

Ви самі визначаєте, в якій ціновій категорії буде дорогий подарунок дівчині. Адже поняття дорожнечі у всіх різне. Залежно від розміру і форми, 3 д кристал може коштувати від 200 до 1500 грн. Усі дорогі подарунки (Київ) від Crystallica виготовлені з цілісного кришталю вищої категорії, чистота IF, клас K9, відповідність стандарту якості — ISO 12123: 2010.

Багато замовників воліють вибрати унікальне зображення для кристала, не спираючись на пропоновані варіанти. Це може бути фотографія (портрет вашої жінки / дівчата, спільний портрет, фото пам’ятних для вас місць) або символічне зображення, значиме для вашої дами. Таким чином, в подарунок вкладається душа, і одержувачка належним чином оцінить старання чоловіка.

3d кристал — найкращий спосіб підкреслити вашу симпатію і увагу. Намагайтеся піднести дорогий подарунок дівчині у відповідній романтичній атмосфері. Тоді побачення пройде ідеально, і подарунок з кришталю стане символом ваших подальших відносин!

Для замовлення телефонуйте +38 (044) 466 00 55 або пишіть на нашу електронну адресу info@crystallica.com.ua.

Оплата любым удобным способом