звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Діловий подарунок

Питання про вибір подарунків часто застає нас зненацька. І найважче вибрати саме діловий подарунок. Компанія Crystallica пропонує вам найцікавіше і свіже рішення — 3d кристали з лазерним гравіюванням.

Не всі знають, які прекрасні презенти й сувеніри дозволяє створювати гравірування в склі. Щоб дізнатися більше про кристалах, відвідайте галерею на нашому сайті. У розділі готових рішень ви можете підібрати і купити діловий подарунок. Але ми рекомендуємо вам виділити кілька хвилин свого часу, щоб замовити ексклюзивний презент з гравіюванням.

Ми виготовляємо унікальні ділові подарунки в Україні згідно всім побажанням замовника. Часто в таких презентах роблять гравіювання імені та прізвища, назви компанії, логотипу або зображення продукції, на якій спеціалізується фірма. Наші фахівці знають все про ділові подарунках. Вони підкажуть вам, яку форму кристала краще вибрати і допоможуть визначитися з зображенням для гравіювання.

Роблячи замовлення, слід визначитися з такими характеристиками:
• форма кристала
• розмір
• зображення
• текст
• підставка (так / ні)
• підсвічування (так / ні)

Замовити ділові подарунки з будь-якими зображеннями або фото в 3d ви можете в Києві. Запрошуємо вас відвідати офіс Crystallica або зв’язатися з нами будь-яким зручним чином. Ми співпрацюємо з фірмами та приватними замовниками з усіх міст України. Тому відстань не є перешкодою для нас!

Де б ви не знаходилися, наберіть наш номер або надішліть лист, і вже через кілька днів отримаєте ексклюзивний і стильний діловий подарунок!

Оплата любым удобным способом