звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Ділові подарунки чоловіку

Бізнесменам та керівникам часто підносять подарунки: алкоголь, канцелярію, техніку. Погодьтеся, що вище перераховані речі вже набридли. Хочеться, щоб презент був нешаблоним.

Подарунок діловому чоловіку може бути абсолютно несподіваним: барометр, компас, бінокль. Але придумайте пояснення, чому саме цей предмет ви даруєте (якщо навіть його призначення — прикраса інтер’єру). Приміром, при врученні барометра керівнику можна сказати, що це прилад для вимірювання клімату в колективі.

Майже кожен магазин ділових подарунків має в своєму асортименті стрес-кілери або релаксатори. Це, наприклад, магнітні кульки, які можна перебирати руками, або жуйка для рук. Але такі подарунки можна підносити не всім — вони не підходять для осіб, які займають високі пости в компанії, а також для великих бізнесменів.

Краще замовляти унікальні подарунки для ділових чоловіків, ніж обирати з готових варіантів в сувенірних магазинах. Подарунки, зроблені на замовлення, завжди викликають більше позитивних емоцій в одержувача. Ви не помилитеся, зробивши вибір на користь кристалів з гравіюванням. Оформлення замовлення займе лічені хвилини, і вже через кілька днів ви отримаєте результат, який перевершить будь-які очікування.

Такий діловий подарунок чоловікові як 3 d кристал стане нагадуванням одержувачу про вашу співпрацю. Адже всередині за допомогою спеціальної технології традиційно розміщують логотипи компанії (або двох і більше компаній-партнерів), зображення виробленої продукції тощо.

Кожен кристал від компанії Crystallica (Київ) є витвором мистецтва. Сучасні технології лазерного гравіювання дозволяють створити усередині кристала високодеталізоване зображення. Такі подарунки дарують публічним персонам, бізнесменам, босам, співробітникам і різним віп.

Замовляйте ділові подарунки для чоловіків, зателефонувавши нам +38 (044) 466-00-55 або написавши на info@crystallica.com.ua. Співпрацюючи з Crystallica, ви робите правильний вибір!

Оплата любым удобным способом