звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Де купити vip подарунки чоловіку в Києві

Магазини елітних подарунків на сьогоднішній день пропонують безліч варіантів презентів для vip: канцелярія, набори для алкоголю, настільні ігри, картини і т.д. Все більш популярними стають подарунки на замовлення. Адже багато компаній пропонують опції вибору параметрів подарунка: розмір, колір, форма, гравірування. Якщо ви шукаєте vip подарунки для чоловіків в Києві, рекомендуємо звернути увагу на 3д кристали з гравіюванням.

Чому саме 3д кристали? Відповідь проста: ці подарунки ексклюзивні, привабливі й солідні. Найчастіше вибрати подарунок чоловікові важко. Але кристали з кришталю з гравіюванням стають універсальним вибором. Їх дарують діловим чоловікам, що мають свій бізнес, начальникам компаній будь-яких галузей, топ-менеджерам і т.д.

Компанія Crystallica гарантує, що виготовлений для вас подарунок більше не буде повторений. Звичайно ж, наші співробітники можуть виготовити копію за вашим бажанням. Але іншим замовникам доведеться висувати інші вимоги до кристалу. Тому немає шансу, що одержувачу вручать два однакових подарунка.

3d кристали — це кращі vip подарунки чоловіку в Києві. Їх вартість залежить від розмірів і складності геометрії кристала. Найдорожчий варіант — асиметричні форми, а також ті, які створені за ескізами або словесному опису замовника. Термін створення кристала залежить від складності замовлення. У більшості випадків це всього 1 день. Ми гарантуємо доставку vip подарунка з кришталю точно до обумовленої дати.

Якщо ви шукаєте незвичайні vip подарунки, запрошуємо вас ознайомитися з фотогалереєю наших робіт. Тут ви побачите, якими вишуканими і приголомшуючими можуть бути vip подарунки для чоловіків в Києві. Задати питання або зробити замовлення можна за телефоном 044 466 00 55. Також чекаємо ваших листів: info@crystallica.com.ua.

Оплата любым удобным способом