звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Брендовані сувеніри

Якісна сувенірна продукція істотно підвищує престиж компанії, утримує старих клієнтів і залучає нових. Тому сувеніри зі скла з гравіюванням від компанії Crystallica вже більше 9 років високо цінуються в Україні.

Замовляючи брендовані сувеніри, ви отримуєте кристали бажаного розміру, форми, з обраної вами текстової та графічної гравіруванням. Гравірується не поверхня скла. Зображення знаходиться візуально усередині кристала. Тому брендований сувенір, виготовлений нашою компанією, завжди виглядає стильно й оригінально.

Вкладені в сувенірну продукцію і грамотний PR гроші багаторазово окупаються. Це відзначили постійні клієнти компанії Crystallica, які багато років замовляють у нас сувеніри, подарунки для колективу і керівників, нагороди та інші вироби зі скла. Гравіювання в склі дарує широкі можливості. Переконайтеся в цьому, ознайомившись з галереєю на нашому сайті.

Купити брендований сувенір у звичайному магазині не можна. Адже за визначенням на ньому мають бути присутні фірмові знаки: логотип фірми, її назва, символічне зображення виробленої чи реалізованої продукції і т. Д. Замовте сувеніри від Crystallica в Києві і отримаєте безкоштовну доставку в будь-яку точку України!

У нас ви можете замовити брелоки зі скла або кристали невеликих форм, які стануть багатофункціональними сувенірами. Такими виробами люди часто прикрашають інтер’єри. Тому ви можете бути впевнені: подарований клієнту кристал побачать багато людей.

Дізнайтеся, що таке гравірування в склі та оформіть замовлення у компанії Кристалліка. Зв’язатися з нами можна будь-яким зручним для вас способом. Чекаємо ваших запитань і замовлень!

Оплата любым удобным способом