звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Брелоки з фото

Брелоки з фото стануть найкращим особистим і корпоративним подарунком на будь-яке свято! Брелоки від Crystallica можна назвати універсальним презентом, оскільки кожен має особливий дизайн. Ви самі вирішуєте, як виглядатиме аксесуар, і що буде вигравірувано в ньому.

Лазерне гравірування фотографії — кращий спосіб створити брелок з фотографією коханої людини або навіть декількох людей. Вам потрібно вибрати форму і розміри майбутнього аксесуара і вислати фото на електронну адресу info@crystallica.com.ua. Зв’язавшись з нашими менеджерами, ви зробите замовлення всього за кілька хвилин, і вже через день отримаєте готовий подарунок!

Брелки з фотографією виготовляються з безпечного матеріалу. Його грані не заподіють шкоди навіть найніжнішій шкірі. З роками аксесуар не втратить прозорості та чіткості зображення. Такий подарунок буде завжди нагадувати одержувачу про ту людину, якою він подарований.

Виготовлення брелків з фото на замовлення — процес складний. Тому його виконують тільки професійні майстри на сучасному високоточному обладнанні. Фото в кристалі повністю повторює первинне зображення, без спотворення. Crystallica також пропонує готову продукцію з кришталю: брелки з логотипами автомобілів, символами знаків Зодіаку і т. д. Купити їх можна, приїхавши в офіс компанії в Києві або зв’язавшись з нами зручним для вас способом.

Замовте брелок з фотографією у фахівців Crystallica в Україні, і ви отримаєте приємний бонус — подарункову упаковку. Ми піклуємося про всі дрібниці, заощаджуючи ваш час. Замовляйте ексклюзивні брелоки з фото у кращого виробника — Кристалліка!

Оплата любым удобным способом