звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Брелоки — оригінальні, ексклюзивні аксесуари

Найбільш затребуваним і широко поширеним аксесуаром на сьогодні залишаються брелки. Саме тому це відмінний подарунок як для жінок, так і для чоловіків. Обираючи ексклюзивні аксесуари, зверніть увагу на брелки з кришталю від компанії Crystallica.

Незвичайні брелки, виконані з прозорого штучного кришталю, доповнюються гравіюванням зображення та / або написів. Причому форму, розмір і зображення обирає замовник. Перш за все, ви познайомитеся з нашим дизайнером, який погодить з вами дизайн і створить 3d модель майбутнього аксесуара абсолютно безкоштовно.

Фахівці Crystallica створюють дійсно оригінальні брелки, аналогічного аксесуара ви не зустрінете більше ні в кого. Не дивлячись на те, що кожен брелок виконується під замовлення, ціни на них абсолютно лояльні і доступні кожному.

Брелки з логотипом затребувані в якості бізнес-подарунків, ділових, корпоративних сувенірів. Їх дарують партнерам по бізнесу, колегам, клієнтам та іншим особам, які важливі для розвитку вашої справи. Ми зробимо для вас дійсно пам’ятний і потрібний аксесуар з гравіюванням логотипу компанії.

Замовляйте оригінальні брелоки вже сьогодні! Термін виконання замовлення складає всього один день. Чекаємо вашого дзвінка або листа!

Оплата любым удобным способом