звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Брелоки на замовлення

Брелки з гравіюванням стануть відмінним рішенням для тих, хто шукає особистий подарунок або сувенірну продукцію своєї фірми. Компанія Crystallica створює ексклюзивні аксесуари на замовлення. Для їх виробництва використовується сучасний метод – лазерне гравіювання в склі.

Вам більше не потрібно ходити по магазинах або шукати в інтернеті унікальні подарунки та сувеніри. Виготовлення брелків на замовлення — найпростіший спосіб отримати ексклюзивні аксесуари з дизайном, який буде відповідати вашим перевагам і смакам.

Замовити брелок можна всього за пару хвилин — зателефонуйте нам, замовте зворотний дзвінок або напишіть на електронну пошту. Менеджери Crystallica підрахують для вас вартість і зорієнтують по термінах виконання замовлення. Зазвичай брелоки на замовлення готові через добу з моменту оформлення замовлення. Створення великих партій може зайняти трохи більше часу. Ми гарантуємо, що своє замовлення ви отримаєте точно в строк!

Брелоки на замовлення в Києві можуть бути створені з гравіюванням:
• логотипів
• написів
• фото в 3d

Якщо ви не можете вирішити, які зображення розмістити в брелоку, проконсультуйтеся з нашими менеджерами. Багатий досвід дозволяє фахівцям Crystallica приймати конструктивні рішення і створювати кращі аксесуари зі скла в Україні.

Кристалліка надає найкращі умови для постійних і оптових замовників. Поспішайте замовити ексклюзивні брелоки з гравіюванням за вигідними цінами!

Оплата любым удобным способом