звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Брелоки на замовлення

Брелоки — затребуваний і незамінний аксесуар. Це чудовий подарунок для сім’ї, друзів, бізнес-партнерів, колег і клієнтів компанії.

Вже понад 9 років компанія Crystallica займає лідируючі позиції на ринку створення кристалів з лазерним гравіюванням в Україні. Один з напрямків нашої діяльності — виготовлення брелків на замовлення. Гравіювання в склі дозволяє створювати аксесуари з будь-якими зображеннями: від номерів автомобіля до логотипів компаній.

Брелоки на замовлення можуть мати і різну форму. Якою вона буде — вирішувати вам. Відвідайте галерею на нашому сайті, щоб дізнатися, як може виглядати брелок на замовлення. Визначитися з дизайном вам допоможуть менеджери компанії Crystallica. Оформлення замовлення забере у вас всього кілька хвилин!

Ми співпрацюємо з кращими транспортними компаніями, щоб ви отримали своє замовлення вчасно і без ексцесів. Якщо ви знаходитесь не в Києві, враховуйте, що термін доставки складає в середньому 1 день.

Кристалліка надає вигідні умови співпраці для оптових клієнтів. Замовте брелоки в якості корпоративних подарунків, сувенірів для клієнтів, промо-продукції класу люкс. 3d лазерне гравіювання в кристалі дарує вам унікальну конкурентну перевагу над іншими компаніями!

Із задоволенням відповімо на ваші дзвінки та запитання в листах!
(044) 466-00-55
info@crystallica.com.ua

Оплата любым удобным способом