звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Брелок номера автомобіля

Всі автомобілісти люблять стильні аксесуари для ключів. Різні брелоки можна купити на автозаправках або авторинках. Але водії, які дійсно цінують своє авто і мають гарний смак, обирають брелоки з держ номером авто від Crystallica.

За допомогою лазерного гравірування в скляних брелоках створюються написи в 2d або 3d форматі. Це можуть бути не тільки номери авто, а й ім’я водія, логотип його машини і т.д. Гравіювання в склі дозволяє створювати аксесуари з якими завгодно зображеннями: від цифр до фото в 3d. Тому у нас ви можете замовити брелок у вигляді номера авто з ексклюзивним дизайном!

Якщо на такий аксесуар буде зроблена гравірування мобільного номера, це допоможе повернути ключі власнику при їх втраті.

Шукаєте індивідуалізований брелок на подарунок? Для вас ми створимо унікальний брелок номери автомобіля, який гідно оцінить одержувач. Ви самі оберете форму брелка. Чоловіки віддають перевагу лаконічним фігурам — кубику або прямокутника. А дівчата воліють брелки-сердечка.

Автомобілісти часто замовляють у нас брелок у вигляді номера авто. Вони знають, що стильні ексклюзивні аксесуари багато що говорять про власника. Тому, якщо ви хочете справити правильне враження на оточуючих, замовляйте брелоки з унікальним гравіюванням у компанії Кристалліка.

Брелоки можна подарувати своїй другій половинці або іншій близькій людині разом із самим автомобілем.
Щоб зробити замовлення або дізнатися ціни на брелки, телефонуйте нам прямо зараз! Також чекаємо ваших листів на info@crystallica.com.ua.

Оплата любым удобным способом