звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Брелок для ключів Skoda

Немає більш приємного та цінного подарунка, ніж зроблений на замовлення для конкретної людини! Якщо ви згодні з даним твердженням, тоді брелоки для Шкоди від Crystallica — те, що ви шукаєте! Унікальна технологія — гравіювання в склі — дозволяє створювати аксесуари з будь-якими зображеннями і написами всередині.
У нас ви можете замовити брелоки для Шкоди з такою гравіюванням:

• емблема / логотип автомобіля
• номери авто майбутнього власника брелка
• ім’я власника
• фотографія в 3d
• вітальний текст і т. д.

Варто відзначити, що можливості лазерного гравірування можуть бути обмежені тільки розміром кристала-брелка і вашою фантазією. Приємний бонус для всіх замовників: гравіювання тексту в брелоку ми зробимо для вас безкоштовно! У нас ви можете купити готовий брелок для ключів Skoda — з гравіюванням тільки лого. Але краще замовити ексклюзивний варіант аксесуара. Виготовлення займе всього 1 день!

Виготовлення брелоків на замовлення в Україні — лише один з напрямків діяльності компанії Crystallica. Також ми пропонуємо ексклюзивне виготовлення нагород, кубків, подарунок, сувенірної продукції і безлічі інших виробів зі скла з лазерним нанесенням зображень.

Замовлення доставляються в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Сумах, Одесі, Кривому Розі та інших містах. Ми співпрацюємо з кращими компаніями доставки, щоб ви отримали своє замовлення вчасно і в кращому вигляді. Де б не знаходилися наші замовники, вони отримують брелоки та інші вироби зі скла чітко в обумовлені терміни.

Пара хвилин на оформлення замовлення — і через 1-2 дні брелок для ключів Skoda вже буде у вас! Поспішайте отримати приємні бонуси від Crystallica вже сьогодні!

Оплата любым удобным способом