звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Брелок для ключів Porsche

Porsche — одні з найбільш надійних і стильних автомобілів. Тому аксесуари для ключів такої машини також повинні бути особливими. Кращим варіантом є ексклюзивні брелоки зі скла з лазерним гравіюванням від Crystallica.

Брелок для ключів Porsche, замовлений у нас, буде виконаний в єдиному екземплярі. Аналогічні дизайни ви не зустрінете в інтернет-магазинах і супермаркетах. Гравіювання в брелоку виконується відповідно побажанням і баченню замовника. Ви можете замовити гравіювання емблеми авто, свого імені, номерних знаків та інших елементів.

Якісні брелоки для Порше від Crystallica виготовляються зі скла, сертифікованого за ISO. Тому ці аксесуари практично неможливо пошкодити. З роками скло не втрачає своєї прозорості, а зображення в ньому залишається таким же чітким, як і раніше.

Компанія Crystallica є лідером в Україні з виробництва продукції зі скла з лазерним гравіюванням. У нас ви можете замовити виготовлення нагород, сувенірів, невеликих подарункових кристалів, кубків і солідних бізнес-подарунків. Брелоки для Порше і будь-які інші вироби зі скла будуть створені для вас всього за один день!

Виготовлення брелоків на замовлення здійснюється за допомогою такої технології як лазерне гравіювання в склі. Сучасне обладнання дозволяє відтворити в кристалі найдрібніші деталі, будь то символьне зображення або навіть фотографія. Ми зробимо для вас брелок з таким малюнком або текстом, який відповідає вашому баченню.

Наші менеджери із задоволенням відповідять на ваші запитання за телефоном (044) 466-00-55 або електронною поштою info@crystallica.com.ua. Кращі умови для постійних клієнтів і приємні бонуси для всіх гарантовані!

Оплата любым удобным способом