звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Брелок для ключів Opel

Практично кожен водій прагне підкреслити свою прихильність до певної марки автомобіля. Тому брелок для ключів Opel на сьогодні є затребуваним аксесуаром. Втім, настільки ж популярні брелоки зі скла з гравіюванням логотипів інших марок авто.

Купити брелоки для Опель ви можете на нашому сайті: зателефонуйте нам або замовте дзвінок, і вже дуже скоро замовлення буде доставлено в потрібну точку країни. Компанія Crystallica вже більше 9 років співпрацює з клієнтами в Києві, Львові, Одесі, Полтаві, Дніпропетровську і в безлічі інших міст України.

Стильні та солідні брелоки для Опель виготовляються фахівцями Кристалліка на найсучаснішому обладнанні. Технологія, яка застосовується нами, називається «3d гравірування». За допомогою спеціального лазера в склі створюються мікропошкодження, які відбивають сонячне світло і формують зображення.

Виготовлення брелоків на замовлення в Україні здійснюється нашими фахівцями за індивідуальним дизайном. Ви можете розглянути готові варіанти брелків з логотипом Opel. Але, якщо вам потрібний ексклюзивний подарунок, замовте брелок з унікальним дизайном. Він буде повністю відповідати вашим вимогам. Фахівці Crystallica допоможуть вам підібрати потрібний розмір, форму кристала і майбутні зображення для гравіювання.

Залишилися питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом:

(044) 466-00-55

(044) 466-11-55

info@crystallica.com.ua

Оплата любым удобным способом