звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Брелок для ключів Audi

Кожен автолюбитель виділяє для себе певну марку машини. І ексклюзивні брелоки зі скла з гравіюванням покликані підкреслити цю перевагу. Брелоки від Crystallica також говорять про хороший смак власника і його почуття стилю.

Виготовлення брелоків на замовлення здійснюється за допомогою такої технології як гравіювання в склі. Ми застосовуємо спеціальне скло: міцне, стійке до пошкоджень, з безпечними гранями. У нашому офісі в Києві ви можете ознайомитися з сертифікатами якості, яким відповідає матеріал.

Замовити брелок для ключів Audi ви можете за 2-3 хвилини. Ми пропонуємо готові варіанти (брелоки з логотипом Audi), а також аксесуари на замовлення, в яких буде не тільки лого автомобіля, але й інші написи або зображення. У нас ви можете замовити брелоки для Ауді, в яких також будуть вигравірувані номери машини або пам’ятний напис.

На нашому сайті ви можете купити готові рішення. І вже через день замовлення буде доставлено вам в ідеальному вигляді. Якщо ж ви віддаєте перевагу ексклюзивним варіантам, наші менеджери допоможуть вам визначитися з усіма характеристиками майбутнього брелока і оформити замовлення. Це займе всього кілька хвилин. Ми цінуємо час своїх клієнтів!

Брелоки для Ауді можуть мати стандартну форму або розроблену спеціально для вас. Це можуть бути навіть складні асиметричні фігури. У такому випадку виконання замовлення може зайняти більше одного дня. Тому рекомендуємо зв’язатися з менеджерами Crystallica якомога раніше.

Замовте найстильніші і якісні брелоки в Україні від Крісталліка і отримаєте приємні бонуси! Для уточнення інформації дзвоніть і пишіть нам:

(044) 466-00-55

(044) 466-11-55

info@crystallica.com.ua

Оплата любым удобным способом