звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Брелки з фотографією

Брелок з фото — найкращий подарунок для тих, хто цінує стиль і оригінальність. Замовляючи цей аксесуар у компанії Crystallica, ви отримуєте ексклюзивний неповторний подарунок для подруги, чоловіка, дочки, сина, колеги і т. д. Брелки з фотографією дарують на особисті свята і навіть без приводу, щоб порадувати дорогій людині.

Якщо ви хочете справити сильне враження на одержувача, замовте брелок з фото у Crystallica. Адже побачити власне фото на подарунку — це несподівано і приємно абсолютно кожному! Виготовлення брелків з фото можливо після того, як ви надішлете обраний знімок на нашу пошту. Звичайно ж, його масштаби повинні співвідноситися з вибраними розмірами аксесуара.

Але не хвилюйтеся, всі технічні питання фахівці Crystallica беруть на себе! Вам достатньо зв’язатися з нами і висловити свої побажання щодо брелка, а також надіслати фотографію. Це може бути знімок того, кому ви збираєтеся дарувати подарунок, або ж ваше фото (якщо ви хочете, щоб подарунок нагадував одержувачу про вас кожен день).

Виготовлення брелків з фото здійснюється тільки з найякісніших матеріалів. Тому аксесуари можуть бути використані за призначенням без страху зламати або пошкодити поверхню. Гравіювання фотографії в склі дозволяє точно і реалістично відтворити знімок. Тому кожен брелок від Crystallica виглядає презентабельно і дорого.

Наша компанії вже більше 9 років створює оригінальну сувенірну продукцію, нагороди та подарунки в Україні. Тому досвід фахівців Crystallica підтверджений тисячами виготовлених кристалів з гравіюванням, в тому числі брелків з фото.

Запрошуємо вас відвідати офіс Кристалліки в Києві за адресою вул. Олени Пчілки 5. Зробити замовлення і задати будь-які питання ви можете за телефоном (044) 466-00-55. Або пишіть на e-mail: info@crystallica.com.ua.

Оплата любым удобным способом