звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Бізнес-сувеніри — PR чи розтрати

Не всі компанії можуть оцінити роль ділових сувенірів у власному бізнесі. Тим не менш, бізнес-сувенірна продукція важлива для вибудовування комунікацій з партнерами та клієнтами — як дійсними, так і потенційними.

Бізнес сувеніри можуть бути різними за ціною і значимістю. Приміром, забрендована продукція, яка використовується в акціях по стимулюванню збуту, сильно відрізняється за вартістю від подарунків віп-клієнтам у великому і середньому бізнесі. В останньому випадків ділові сувеніри можуть бути виготовлені з урахуванням індивідуальних особливостей одержувача. Їх виробництво не носить характер масового, хоча рідко буває ексклюзивним.

Кошти, вкладені в виготовлення бізнес сувенірів, окупляться через деякий час. Вони розповідають про компанію за рахунок нанесення логотипу або інших зображень, пов’язаних з брендом. Це підвищує впізнаваність бренду, а, значить, збільшує шанси компанії на успішний збут продукції.

Ділові подарунки і сувеніри прийнято дарувати клієнтам, які є особливо цінними для вас. Є специфічні галузі бізнесу, де кожен клієнт багато значить для компанії. Тому не буде зайвим вкласти деякі кошти в бізнес-подарунок, щоб підкреслити значимість покупця або замовника для вашої справи.

Бізнес-сувеніри з відносно високою вартістю (для віп клієнтів, значущих партнерів і постачальників) не можуть вважатися рекламною продукцією. Тим не менш, за стінами компанії вони розповідають про ваш бренд — не тільки одержувачу, а й тим, хто бачить ваш подарунок.

Тому вибором прогресивних компаній все частіше стають 3 d кристали з символікою фірми. На відміну від масових дешевих сувенірів, 3 д кристали більш довговічні і презентабельні. Зображення, яке наноситься всередині за допомогою сучасних технологій, не стирається і не вигоряє. Такий діловий сувенір може роками прикрашати інтер’єр одержувача, розповідаючи відвідувачам про ваш бренд.

Тому рекомендуємо вам з відповідальністю підходити до питання вибору бізнес сувенірів і подарунків. Щоб отримати консультацію і замовити високоякісні бізнес сувеніри для партнерів, постачальників, клієнтів, зв’яжіться з фахівцями компанії Кристалліка.

Оплата любым удобным способом