звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Бізнес подарунки жінці: 5 основних помилок при виборі

При виборі бізнес-подарунка рекомендується брати до уваги сферу діяльності, інтереси, індивідуальні особливості, а також стать одержувача. Всі жінки люблять отримувати подарунки — як від близьких людей, так і від партнерів, колег, підлеглих. Тому робочі відносини з бізнес-леді можуть зміцнити подарунки на значні свята і сувеніри. Але вибрати бізнес подарунки для жінок буває непросто.

Помилка №1
Поширена помилка — вибір подарунка, який виходить за рамки ділових відносин. Навряд чи ваш бізнес-партнер жінка зрадіє подарунку, який зазвичай підносять дружинам або родичам. У будь-якій сфері не прийнято дарувати такі бізнес подарунки жінці: нижню білизну, м’які іграшки, одяг для її дитини, сувенірну продукцію з приколами, посуд і т.д.

Краще вибирати універсальні подарунки, які не несуть великого смислового навантаження і не використовуються в побуті. Функціональність при виборі подарунків жінці у сфері бізнесу йде на другий план.

Помилка №2
Не даруйте подарунки, які стосуються маловідомих хобі бізнес-леді. Якщо про її захоплення знають лише деякі з оточення, не поспішайте доносити інформацію всім іншим за допомогою такого подарунка. Кожен з нас прагне відокремити особисте життя від ділового. А подарунки, пов’язані з маловідомими хобі людини і піднесені публічно, навряд чи будуть сприйняті з радістю.

Помилка №3
Не обирайте подарунки, які зазвичай дарують чоловікам. Сюди відносяться набори для віскі (або іншого елітного алкоголю), міні-бари, шкіряні гаманці і портмоне, кредитниці, набори для гри в покер, міні-гольф і т.д. Ці подарунки, піднесені жінці, що не будуть сприйняті як знак уваги і поваги. Вони говорять про те, що дарувальник зневажливо поставився до вибору презенту, а, значить, і до самого одержувачу.

Помилка №4
Помилкою буде вибір подарунка, який виглядає елітним, але не є таким. У цю категорію відносять біжутерію (наприклад, імітація Сваровські) і будь підробки під відомі бренди. Як правило, бізнес-леді можуть відрізнити дорогий подарунок від підробки з першого погляду. І, якщо в майбутньому жінка з’явиться з таким подарунком в суспільстві, це негативно відіб’ється на її іміджі.

Помилка №5
Не рекомендуємо вибирати подарунки, які підкреслюють стать одержувача. Таке допустимо тільки в особистих презентах. Сюди відносять і подарунки-приколи, які мають написи або гравіювання, що вказує на стать одержувача.

Які бізнес подарунки жінці вважаються найкращими? Універсальним і оригінальним варіантом будуть кристали з лазерним гравіюванням. Це статуетки, стели і кубки із зображенням. Всередині можна розмістити будь-яке фото, картинку, логотип і напис.

Якщо ви шукаєте ділові подарунки жінці (Київ), звертайтеся в компанію Crystallica. Ми пропонуємо кристали під замовлення, які будуть виконані згідно з вашими побажаннями і точно в строк. Фахівці компанії Кристалліка дадуть відповідь на всі питання і допоможуть оформити замовлення. Телефонуйте +38 (044) 392-12-70 або пишіть на info@crystallica.com.ua.

Оплата любым удобным способом