звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Бізнес подарунки з логотипом

Необхідність сформованої корпоративної культури в сучасному світі не ставиться під питання. Її роль полягає не тільки в мотивації співробітників і підвищенні продуктивності їх роботи. Корпоративна культура — це важлива складова іміджу будь-якої компанії. І невід’ємний її елементом є бізнес подарунки.

Ділові подарунки підвищують привабливість компанії в очах клієнтів, партнерів, постачальників. Вони допомагають сформувати лояльність до бренду. Саме від лояльності залежить, наскільки вдало будуть продані послуги або товари вашої компанії.

Бізнес подарунки з логотипом використовуються одержувачем в повсякденному житті чи від випадку до випадку. Так формується впізнаваність бренду, звикання до нього — причому не тільки у власника подарунка, а й у навколишніх. Сувеніри та подарунки з логотипом компанії формують у клієнта відчуття причетності до бренду. Компанія, яка використовує ділові подарунки і бізнес сувеніри з логотипом, викликає довіру. В очах клієнтів вона виглядає успішною і стабільною.

Бізнес подарунки партнерам також є частиною корпоративної культури компанії. Вони позитивно впливають на ділові відносини. Незалежно від країни, будуть доречні такі бізнес подарунки для партнерів як 3d кристали. Це тривимірні фігури з кришталю різної форми, усередині яких наноситься зображення: логотип компанії або інший символ, пов’язаний з її діяльністю. Зображення може бути абсолютно будь-яким і залежить тільки від побажань замовника.

Невеликі бізнес подарунки, сувеніри, піднесені постачальникам, також важливі для ділових відносин. Вони підкреслюють, що ви цінуєте співпрацю саме з цією компанією, і хочете продовжувати його. Ділові подарунки і сувеніри постачальникам мотивують їх працювати ще краще.

Бізнес подарунки партнерам не зобов’язані бути функціональними. Тому акцент потрібно робити на презентабельності і «свіжості». Безсумнівно, канцелярія, алкогольні напої та приладдя є широко поширеним варіантом. А значить, у сфері бізнесу їх підносять досить часто. І одержувачі змушені відкладати такі презенти на далекі полиці або передаровувати.

Ми пропонуємо вам виділитися серед безлічі фірм, одночасно вплинувши на корпоративну культуру, імідж компанії і лояльність до неї зовнішнього середовища. Використовуючи як бізнес подарунки кристали з логотипами або іншими зображеннями, ви позиціонуєте себе як інноваційна компанія, що постійно розвивається. Замовляйте найкращі ділові подарунки у компанії Crystallica!

Оплата любым удобным способом