звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Бізнес подарунки чоловіку

Бізнес-подарунки відрізняються від особистих своєю універсальністю і, в більшості випадків, нагадуванням про який-небудь бренд. Нагадування створюється зазвичай за допомогою гравіювання. На подарунках можна закарбувати назву компанії, її логотип, ім’я дарувальника і т.п. Сьогодні в діловому світі актуальні такі бізнес-подарунки чоловіку як 3d кристали.

Для створення цих ексклюзивних подарунків фахівці компанії Crystallica використовують штучний кришталь високої якості. А сучасна технологія лазерного гравірування дозволяє створити зображення будь-якої складності в кристалі обраної вами форми. Замовляючи у нас бізнес подарунки для чоловіків, ви самі вибираєте, як вони повинні виглядати.

У каталозі на сайті Кристалліка ви можете ознайомитися з доступними формами кристалів. Якщо ж ви хочете створити унікальний віп-подарунок, наші фахівці створять кристал будь-якої бажаної форми. Приміром, чоловікам, які займаються виготовленням або продажем автомобілів, можна подарувати 3д кристал у вигляді машини. Більш бюджетні варіанти — кришталеві подарунки простих геометричних форм.

У вас є можливість замовити бізнес-подарунок чоловікові з гравіюванням не тільки малюнка або фото, а й написи. У кристал може бути додана будь-яка напис — це побажання, посвята або ваш підпис. Постійно діюча акція для всіх замовників: написи в 3д кристали ми додаємо абсолютно безкоштовно!

Перевага кристалів з гравіюванням логотипу компанії в тому, що ці подарунки практично завжди стають прикрасою інтер’єру офісу. А значить, на очах у всіх відвідувачів постійно буде знаходитися логотип вашої фірми. Таким чином, подарунок з кришталю виконує і рекламну функцію.

Якщо ви хочете дійсно вразити одержувача і залишити приємне враження про себе і / або свою компанію, замовляйте бізнес подарунок чоловіку у компанії Crystallica! Задати будь-які питання та оформити замовлення можна тут.

Оплата любым удобным способом